• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Ky krem lluksoz, i pasur dhe i mëndafshtë për syrin:

  • stimulon sintezën e keramideve, 
  • rigjeneron lëkurën e lodhur,
  • zbeh rrathët e errët 
  • njëkohësisht zvogëlon ënjtjen rreth syve.

Mbron lekurën nga irritues të ambientit që mund të përshpejtojnë shenjat e dukshme të plakjes dhe ndihmon lëkurën rreth syve që t’i rikthehet bukuria dhe rrezatimi natyrale

2 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.