• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Fillerina-Eye and lips contour cream Grada 1

4 495,00 Lekë
4 270,25 LekëRuaj 5%

KREM PER KONTURIN E SYVE DHE BUZEVE GRADA 1

Sasia

Krem anti-rrudhe për vijat e holla dhe rrudhat e para.

Duke dhënë një pamje më të re, kremi per konturin e syve dhe buzëve Grada 1 mund të përdoret në mëngjes dhe darkë për të trajtuar lëkurën delikate rreth syve dhe gojës.

100 Artikuj