• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Zona rreth syve  – Rrudhat e para 

Parandalon dhe korrigjon shenjat e fotoplakjes së lëkurës: rrudha, ulje të elasticitetit dhe të shkëlqimit.

Forma e tij galenike xhel-krem i përshtatet lëkurës së hollë dhe të brishtë të zones rreth syve, për të depërtuar me shpejtësi me qëllim që të reduktojë rrudhëzat dhe rrudhat.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.