• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

SKINCODE Revitalizing eye contour cream

4 100,00 Lekë
3 895,00 LekëRuaj 5%

REVITALIZING EYE CONTOUR CREAM

Sasia

Ky krem i mëndafshtë ofron kujdes për të gjithë zonën rreth syve, ushqen, riparon dhe rigjalleron lekuren delikate rreth syve.

Është i formuluar për të zbehur rrathët e errët dhe zvogëluar enjtjen poshtë syve duke lënë pas një kontur të qëndrueshëm, të freskët dhe rinor.

99 Artikuj