• -10%
    Avene – YstheAL Krem për sytë për rrudhat e para Avene - 1

Retinaldehyde, përbërës aktiv me veti anti-rrudhë, që rrit aktivitetin qelizor.

G.G.O, një lipopeptid anti-rrudhë që mbron elastinën e lëkurës.

Pre-Tocopheryl, antioksidant i fuqishëm qelizor

Ujë termal Avène, me veti zbutesë dhe kundër irritimit.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.