• -10%
    Dermastir - Eye Contour Cream Dermastir - 1

Dermastir Eye Contour Cream

Eye Contour rigjeneron zonën e konturit të syve dhe buzëve duke minimizuar vijat e holla. Paketimi pa ajër garanton pH e kremit rreth konturit të syve. Rezultate të dukshme pas aplikimit të parë.

*Paketim inovativ pa ajër

*Rigjenerohet

*Mbush rrudhat e konturit të syve

*Minimizon vijat e holla

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.