• -10%
    DR.GRANDEL Eye Contour Cream & Mask Dr. Grandel - 1

DR.GRANDEL Eye Contour Cream & Mask

Pas pastrimit, vendosni një sasi me madhësinë e një lajthi për të mbuluar zonën e syve dhe lëreni të punojë rreth 15 minuta. Ose bëni masazh në mbetje dhe lëreni të punojë gjatë gjithë natës, ose hiqeni me një peshqir të ngrohtë dhe të lagur. Nëse deshironi, aplikoni një produkt të përshtatshëm të kujdesit për sytë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.