FILLERINA EYE AND LIPS CONTOUR CREAM GRADE 1

Ndihmon në sigurimin e veprimit të thellë hidratues dhe rimbushës

Ndihmon në korrigjimin e shenjave delikate të vijave të holla të fillimit të hershëm dhe rrudhave të lehta

Ndihmon në zbutjen e rrudhave të fytyrës pa mund dhe në mënyrë efektive

Ndihmon në riparimin dhe shëndoshjen e lëkurës

Ndihmon në forcimin dhe fortifikimin e zonave të brishta të syve dhe buzëve

Ndihmon në rritjen e elasticitetit natyror të lëkurës

Ndihmon për të rimarrë plumbness natyrore të lëkurës

Ndihmon në ndërtimin dhe shëndoshjen e buzëve dhe mbajtjen e tyre të hidratuara

Ndihmon në plotësimin e vijave të imta dhe rrudhave rreth syve dhe buzëve me kalimin e kohës

Ndihmon në zgjatjen e rezultateve të Fillerina Dermo-Cosmetic Reclenishing Reflenishing Grade 1

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.