ndihmon në sigurimin e veprimit të thellë hidratues dhe rimbushës

ndihmon në zvogëlimin e shenjave të dukshme të linjave FINE dhe rrudhave rreth buzëve dhe syve

ndihmon në zbutjen e rrudhave të fytyrës pa mund dhe në mënyrë efektive

ndihmon në riparimin dhe shëndoshjen e lëkurës

ndihmon në forcimin dhe fortifikimin e zonave të brishta të syve dhe buzëve

ndihmon në rritjen e elasticitetit natyror të lëkurës

ndihmon për të rimarrë plumbness natyrore të lëkurës

ndihmon në ndërtimin dhe shëndoshjen e buzëve dhe mbajtjen e tyre të hidratuara

ndihmon në plotësimin e vijave të imta dhe rrudhave rreth syve dhe buzëve me kalimin e kohës

ndihmon në zgjatjen e rezultateve të

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.