Diopticerne krem korrigjues i rratheve te syve.Efekti i kremit eshte i lidhur me perberjen e tij:

  • Kompleks vegjetal zbardhues (ekstrakln nga pema e Fluturave dhe mikroal- gave,
  • Vitaminé C): veprim kundër rrathëve kaf.
  • Arnica,Rusco:veprim kundër edemën dhe venotonik kundër rrathëve blu
  • Vitaminë E: antioksiduese
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.