• -10%
    Lierac - Dioptipoche Lierac - 1

 Dioptipoche krem korrigjues i qeskave,rrudhave,elasticitetit te konturit te syve. Efekti i kremit lidhet me perbersit e saj:

  •  Xhinxher me veprim drenues, i cili lufton kundër mbajtjes së ujit  dhe riaktivizon qarkullimin.
  • Peptide lipolitik me veprim në qeskat e formuara nga teprica yndyre, duke parandaluar rivendosjen e tyre.
  • Camarine ristrukturuese me veprim kundër lëshimit të lëkurës. Ristrukturon dhe përmirëson indet e lëkurës.
  • Peptide kundër dritës blu: veprim mbrAojtës kundër dëmeve qelizore në zonën periokulare të shkaktuara nga mbiekspozimi ndaj dritës blu. 
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.