Krem korrrigjues i rrudhave ne zonen e syve .Efekti i kremit eshte i lidhur me perbersit e tij:

  • : Hyalu 2: veprim në rrudhat nga dehidratimi, rihidraton në sipërfaqe dhe në thellësi.
  • Hexapeptide Botulic-Like: veprim në rrudhat e mimikës, zbut lëkurën në zonën periokulare që i nënshtrohet kontraktimeve të vazhdueshme muskulare.
  • ALP filling, trio Alchemille, Ivy, Horsetail: veprojnë në rrudhat e thella, stimulojnë biosintezën e fibroplasteve për të riparuar indet e lëkurës.
  • Peptide kundër dritës blu: veprim mbrojtës kundër dëmeve qelizore në zonën periokulare të shkaktuara nga mbiekspozimi ndaj dritës blu. 
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.