• -10%
    Lierac - Premium Eye Cream Lierac - 1

Lierac Premium Eye Cream

Krem me efekt anti-rrudhë, anti-rrathë e anti-borsa të përforcuar.Permban:

  •  acidi hialuronik i pastër 10%: mbush rrudhat, lëmon dhe hidraton lëkurën
  • Ekstrakte të luleve të zeza të rralia e të çmuara (Lulëkuqe,Trënda- fii,Orkide) 3,5%: antioksiduese, ushqyese, hidratuese.
  • Kompleks B-Reiaxor (Argirelina e Genistetna) 10%: tërheq rrudhat e sipërfaqes dhe mbush rrudhat e thella.
  • Ekstrakte boronice (të pasura me fiavonoide e antociane): veprim mbrojtës vaskular dhe antiinflamator.
  • Ektrakte të rrushit froncez të zi ( I pasur me vitamine E, minerale dhe polifenoie): veprim kundër radikaleve dhe venotonike.
  • Agjentë kamuflimi e pigmente refiektues të dritës: zbusin të gjitha imperfeksionet.

PERDORIMI:

Alikohet me masazhe të lehta nga këndi i brëndshëm në atë të jashtëm të syrit. Ideal në mëngjes për të tendosur konturet dhe ndriçuar shikimin, në darkë për një veprim riparues e rigjenerues optimal.

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.