La Roche Posay Hyalu B5 Eye Contour 15ml riparon dhe pompon lëkurën e syve. La Roche-Posay përdor acid hialuronik të copëzuar me peshë të lartë molekulare për të rritur butësinë e lëkurës si në sipërfaqe ashtu edhe në thellësi. Isshtë formuluar me dy lloje të acidit hialuronik dhe vitaminës B5 për të mbushur dhe riparuar lëkurën në këtë zonë delikate.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.