LRP Hydraphase Eye

Krem i pershtatshem per fryrejen dhe rrathet e zinj ne sy.

PERMBAN:

  • Acid hialuronik fale te cilit arrihet hidratimi i lekures.
  •   Veprim dekogjestionues falë Kafeinës dhe Ujit Termal La Roche Posay për të luftuar fryrjet dhe rrathët e zinj.

PERDORIMI:

Aplikoni një sasi tё  vogël kremi, duke e fërkuar në zonën rreth syve. Masazhojeni butesishti derisa produkti të thithet plotësisht nga lëkura.

Për të reduktuar fryrjet vazhdoni ta masazhoni deri në vijën e poshtme të syve, nga këndi i brendshëm në atë të jashtëm të syrit.

Përfundojeni duke aplikuar një presion të lehtë në tëmthet tuaja për të nxitur qarkullimin limfatik.

10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.