• -10%
    LRP - REDERMIC C EYES La Roche-Posay - 1

Përfitimet

*Kremi i syve me vitaminë C dukshëm e plumb lëkurën

*Hidratohet për të mbushur rrudhat në sipërfaqen e lëkurës

*Lë fytyrën më të barabartë dhe zvogëlon skuqjen e dukshme

*Cilësi jo e yndyrshme, e butë e përshtatur në zonën e ndjeshme të syve

3337872413735
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.