Aplikoni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje.

I përshtatshëm për përdoruesit e lenteve.

Në një gjest të vetëm, kjo kontur me shumë funksione të syve:

- Zvogëlon pamjen e xhepave (kafeina bimore).

- Zbut qarqet e errëta.

- Lëmoni konturin e syrit (acid hialuronik me origjinë natyrale) dhe mbron nga plakja (ekstrakt araukaria dhe vitaminë E).

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.