Ky krem i mëndafshtë ofron kujdes për të gjithë zonën rreth syve, ushqen, riparon dhe rigjalleron lekuren delikate rreth syve.

Është i formuluar për të zbehur rrathët e errët dhe zvogëluar enjtjen poshtë syve duke lënë pas një kontur të qëndrueshëm, të freskët dhe rinor.

4 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.