• -10%
    Triple Defense Eye Cream efarma.al - 1

Triple Defense Eye Cream

Ky krem i lehtë përmban vaj Argani, Tetrapeptid, Acid Hialuronik, Çaj të Bardhë dhe ekstrakte të farës së Rrushit që janë në gjendje të ofrojnë veprim të fortë anti-rrudhë dhe antioksidant. Këta përbërës mund të kontribuojnë në mënyrë aktive në zvogëlimin e rrudhave, si dhe në një përmirësim të menjëhershëm të rrathëve të errët dhe qeseve që mund të formohen nën sy. Isshtë përmirësuar me Ribose, Faktorë Natyrorë Hidratues, Vitaminë E, Gjalpë Shea, Aloe Vera dhe Allantoin që ofrojnë veprim anti-inflamator në indet nën sy, japin hidratim të pasur në shtresat e poshtme të epidermës dhe ndihmojnë në rritjen e elasticitetit dhe qëndrueshmërisë. Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme. Testuar oftalmologjikisht. 

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.