• -10%
    VICHY - Liftactive Eye cream Vichy - 1

Lëmon pamjen e konturit të syve

Rrudhat dhe këmbët e korbit rreth konturit të syrit duken të zvogëluara

Qepallat ndihen më të forta

Rrathët e errët duken të zvogëluar

Cilësi jo-yndyrore, jo-ngjitëse e strukturës

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.