Slow Age per zonen e syve arrin te parandaloj procesin e plakjes se lekures fale perberjes se tij me:

  • probiotik Bifidus
  • biacalin
  • ekstrakte Ginkgo Biloba
  • kafeine

Pas nje sere perdorimesh rrudhat,rrathet e zinje dhe qeskat pakesohen.

PERDORIMI:

Aplikohet ne zonen e syve mengjes dhe mbremje nga zona e brendeshme e syrit drejt asaj te jashtme.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.