Është ideal për lëkurat e ndjeshme dhe të brishta, duke i dhënë një ndjesi mbrojtjeje, qetësuese dhe komforti. Zbutëse dhe qetësuese: Përbërja e saj e vetme dhe konstante me ujin termal Avene, i jep asaj vetitë qetësuese dhe anti-irrituese, të demonstruara shkencërisht.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.