Lierac - Micellar Milk Cleanser

Qumësht pastrues i dyfishtë sherben:
  • heq makijazhin nga fytyra dhe sytë dhe
  • pastron duke zbutur lëkurën. 
PERDORIMI: Aplikojeni në lëkurë me anë të një tamponi pambuku. Nuk është e nevojshme të shplahet.
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.