Një koktej unik me 6 vajra bimorë të çmuar (Borage, St Johnswort, Sweet Almond, Camellia, Lajthia, Macadamia) me një aromë delikate për një lëkurë kadifeje, flokë të mëndafshtë dhe një aspekt i përmirësuar i përgjithshëm i strijave. Grimcat e saj të artë të ylbertë ndriçojnë të gjitha llojet e lëkurës dhe flokëve me reflektime me shkëlqim. Përdorimi: Vendoseni në fytyrë, trup dhe flokë gjatë gjithë vitit, në verë dhe në dimër. E përsosur për përdorim pas ekspozimit në diell për të dhënë një efekt tepër të shkëlqyeshëm, të përmirësuar.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.