Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

KREMI  eshte i pasur me  5 viatmina (vitamin A,C,E ,B,B6) DHE 6 minerale (kalcium,magnes,baker,zink,mangan,kalium),me anen e te cilave arrin te ushqej lekuren,largoj shenjat e lodhjes dhe zbeh rrudhat.

PERDORIMI:

Aplikohet ne mengjes edhe ne dark ne lekure te paster ,perpara kremit hidratues.

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.