• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Lierac - Hydragenist Cream (dry)

6 350,00 Lekë
6 032,50 LekëRuaj 5%

KREM HIDRATUES DHE USHQYES PER LEKURE TE THATE.

Sasia
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok

Formulim i cili hidraton ,ushqen lekuren dhe zbeh rrudhat.ky krem kombinon oksigjenin biomimetik me rihidratimin fale acidit hialuronik.Gjithashtu permban gjalp shea, vitamina C,E,B5,B6) me efekt antioksidant.

PERDORIMI.

Aplikojeni mengjes dhe darke te vetme ose pas serumit .