• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Jepi lëkurës një përforcim vitaminash me këtë krem të pasur e të mëndafshtë.

Sferat blu shkrihen & leshojnë vitaminë A & E kur aplikohet.

Ekuilibri hidratimit do të përmirësohet & elasticiteti gjithashtu.

Lëkura do të ndihet rrezatuese, e rigjeneruar dhe rinore.

2 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.