• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Një krem dite i pasur me vitamina A & E që clirohen brënda sferave blu.

Në mënyrë efikase lufton radikalet e lira dhe vonon procesin e plakjes.

Përmirëson strukurën e lëkurës, zbeh pamjen e vijave të holla dhe rrudhave, ndërkohë faktori mbrojtës ndalon dëmtimin nga dielli dhe trysninë oksiduese të ambientit.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.