• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Një balm hidratuese, qetësuese & intensive ideale për lëkurë të thatë, shumë të thatë & sensitive.

Përmban ingredient aktiv multi-funksional, i zhvilluar për të qetësuar skuqjen, kruajtjet dhe rikthimin e komfortit lëkurës së irrituar.

Mund të përdoret ditën, natën dhe është i përshtatshëm për aplikim në sipërfaqe të ndryshme që shfaqin shenja dehidratimi ose stresi: fytyra, buzët, duart, gjunjtë, brrylat mund të përfitojnë nga kjo balm shpëtuese.

1 Artikulli

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.