• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Ky krem i pasur dhe i mëndafshtë është i formuluar për të vepruar gjatë natës, kohë kur lëkura rigjeneron veten e saj.

Përmban CM-Glucan dhe peptide Bio-Nymph, për të përmirësuar sintezën e kolagjenit dhe rinim e lëkurës duke ndihmuar në nxitjen e riparimit të ADN. Në mëngjes lëkura ndihet e mbushur, e forcuar dhe e rigjeneruar me hidratim.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.