Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Kompleksi biologjik i patentuar  Aquagenium™ jep hidratim intensiv, të menjehërshëm dhe që zgjat: 

  • Vitamina PP forcon rezistencën e lëkurës dhe padepërtueshmerinë e saj.
  • Ekstrakti i farave të mollës stilumon aktivitetin e Aquasporinave, të cilat janë kanale natyrale duke lejuar lëvizjen e ujit në lëkurë.

Falë emulsionit të frymëzuar nga struktura e epidermës, përbërësi aktiv patentë Aquagénium™ depërton në thellësi. Lëkura rifiton kapacitetin natyral të hidratimit. 

Zbut teksturën e lëkurës 

Duke eliminuar qelizat e vdekura, acidi salicilik balancon dhe zbut lëkurën, duke dhënë shkëlqim që zgjat. 

Parandalon plakjen e parakohshme 

Vitamina E ndihmon në mbrojtjen e lëkurës kundër stresit oksidativ dhe lufton plakjen e parakohshme të lëkurës. 

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme të thatë dhe shumë të thatë. 

  • Tolerancë shumë e mirë
  • Hipoalergjike
  • Jo komedogjenike
  • Formulë lehtësisht e parfumuar
  • Pa paraben
  • Bazë ekselente makijazhi.
100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.