• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Krem hidratues i pershtatshem per lëkurë të thatë në shumë të thatë dhe sensitive. Një formulë e clia hidraton dhe zbut.

Perdoret per femra dhe meshkuj.

PЁRDORIM:

Aplikojeni cdo mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte. Përshtatur për  lëkurë sensitive.

3337872412264
99 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.