Zbut teksturën e lëkurës 

Duke eliminuar qelizat e vdekura, acidi salicilik balancon dhe zbut lëkurën, duke dhënë shkëlqim që zgjat. 

Parandalon plakjen e parakohshme 

Vitamina E ndihmon në mbrojtjen e lëkurës kundër stresit oksidativ dhe lufton plakjen e parakohshme të lëkurës. 

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme të thatë dhe shumë të thatë. 

Tolerancë shumë e mirë

Hipoalergjike

Jo komedogjenike

Formulë lehtësisht e parfumuar

Pa paraben

Bazë ekselente makijazhi

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.