• -10%
    Bioderma Hydrabio Gel Cream Bioderma - 1

Lëmon strukturën e lëkurës - Duke eleminuar qelizat e vdekura, dhe duke zvogëluar në mënyrë progresive shtresën e kornesë, shtresa e sipërme e lëkurës, acidi salicilik barazon dhe zbut sipërfaqen e lëkurës, e cila në fund të fundit fiton shkëlqim. Parandalon plakjen e parakohshme të lëkurës - Vitamina E ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga stresi oksidativ dhe lufton plakjen e parakohshme të lëkurës. Me aromë të freskët dhe të lehtë. Produkti është aromë pa alergjen, jo-komedogjene dhe hipoalergjike që është një bazë e shkëlqyeshme përbërjeje.

1 Artikulli

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.