Kompleksi i patentuar Fluidactiv rregullon biologjikisht cilësinë e sebumit dhe siguron mbrojtje të qëndrueshme kundër poreve të bllokuara, të cilat mund të shkaktojnë njolla. Ky trajtim 8-orësh Mat & Smooth Technology vepron në lëkurë rregullon në mënyrë tobiologjike shkëlqimin, rafinon strukturën e lëkurës dhe shtrëngon poret. Kompleksi i patentuar Fluidactiv reg rregullon cilësinë e sebumit dhe gjithashtu parandalon shfaqjen e njollave.

1 Artikulli

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.