BioNike Defence Hydra 5

BioNike Defence Hydra 5 BB Silky Cream Light kombinim ekskluziv i përbërësve aktivë të bimëve detoksifikuese dhe acidit hialuronik, për të hidratuar dhe forcuar intensivisht mekanizmat mbrojtës natyralë të lëkurës kundër stresit oksidativ të përditshëm. Acid hialuronik në 5 forma molekulare: pesha të ndryshme molekulare për të siguruar një nivel të lartë të hidratimit në të gjitha shtresat e epidermës.

Ekstrakt i gjetheve të ullirit: i pasur me polifenole, parandalon dëmtimin oksidativ dhe dehidratimin e lëkurës.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.