Dermastir Hydraceutic

Paraqitet në një sistem shpërndarje pa ajër për të siguruar qëndrueshmëri maksimale të përbërësve nga oksigjenimi dhe bakteret

Kombinon hidratimin e brendshëm me mbrojtjen e jashtme të lëkurës epidermale

Fuqia anti-oksiduese

Përmirëson uniformitetin e lëkurës dhe shkëlqimin e saj

Cilësi e lehtë, thithje e shpejtë

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.