DR.GRANDEL Derma Pur

Aplikoni nje sasi kremi ne madhesine e nje kokrre lajthie ne fytyre, qafe dhe dekolte ne mengjes dhe ne mbremje, pas pastrimit rutine. 

Nese lekura ka nevoje per sasi me te madhe ne mbremje ose asaj i nevojitet nje krem tjeter hidratues ose zbutes mund ti kombinoni me se miri. 

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.