• -25%
    DR.GRANDEL Hyaluron Refill Cream Dr. Grandel - 1

DR.GRANDEL Hyaluron Refill Cream

Vendosni një sasi kremi me madhësinë e një lajthi në fytyrë, qafë dhe dekolte në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit dhe pas vendosjes së një produkti të përshtatshëm për kujdesin e syve. Për më tepër, një kombinim shumë efektiv i algave dhe ujit të detit hidraton dhe ristrukturon thellësisht faktorët natyralë të lagështisë së lëkurës.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.