DR.GRANDEL Hyaluron Refill Night

Para se të shkoni në shtrat, vendosni një pjesë të produktit në madhësi të lajthisë në lëkurën e pastruar të fytyrës, qafës dhe dekoltesë. Linjat ekzistuese të thatësisë janë të plumbosura nga brenda dhe jashtë, në mënyrë që ato të zgjohen me një lëkurë rinore të ndritshme, të fortë dhe të hidratuar.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.