• -10%
    Dr.Grandel - Matt IQ Men Dr. Grandel - 1
    Dr.Grandel - Matt IQ Men Dr. Grandel - 2

Kremi identifikon nevojat e ndryshme te lekures se kombinuar duke:

  • pakesuar prodhimin e tepert te sebumit
  • redukton shkelqimin e pakendshem ne lekure duke dhene hidratim
  • ndihmon ne parandalimin e rrudhave

PERDORIMI:

Aplikoni nje sasi te vogel kremi ne fytyre dhe qafe pas pastrimit dhe pas aplikimit te nje kremi te pershtatshem per syte.

5 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.