• -10%
    Dr.Grandel - Puriface Sebocontrol light Dr. Grandel - 1
    Dr.Grandel - Puriface Sebocontrol light Dr. Grandel - 2

Krem me perberje jo vajor i cili:

  • pakeson prodhimin e teper te sebumit
  • ka efekt antibacterial
  • lufton papasterit te lekure
  • pastron lekuren nga pikat e zeza 
  • optimizon ekuilibrin vaj-hidratim

PERDORIMI:

Aplikoni nje sasi kremi ne fytyre ,qafe ,dekolte ne mengjes edhe ne mbremje pas pastrimit te fytyres dhe pas aplikimit te nje kremi te pershtatshem per syte,

5 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.