DR.GRANDEL Sleeping Cream & Mask

Aplikojeni perpara se te shkoni ne shtrat. Shperndajeni ne zonen e fytyres, qafes dhe te dekoltese, pas pastrimit dhe kujdesit per syte.Aplikoni e shtrese te trashe mbuluese dhe lereni te absorbohet per rreth 15 minuta. Pjesen e mbetur masazhojeni ne lekure. 

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.