• -10%
    Helenvita - ACNormal Rebalancing Emulsion efarma.al - 1

Përmban:

Përbërës natyrisht aktiv PHYCOSACCHARIDE, i cili është provuar se rregullon sekretimin dhe riparimin e sebumit.

Veprimi i tij antibakterial dhe keratolitik rritet nga acidi salicilik.

Acid hialuronik, i cili hidraton intensivisht.

Allantoin, panthenol dhe xhel aloe vera, të cilat qetësojnë dhe lehtësojnë irritimet, duke lënë një lëkurë më elastike dhe të butë.

Përdoreni si bazë përbërëse.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.