• -25%
    Korff - Hydro Radiance Korff - 1

Korff Hydro Radiance 

Aktivitete specifike me veprim anti-plakje ndihmojnë në ruajtjen e bukurisë së lëkurës, duke kundërshtuar formimin e rrudhave, ndërsa pluhuri Diamond garanton shkëlqimin. Lëkura e fytyrës menjëherë duket më e butë dhe më e shndritshme. Trajtim veçanërisht i përshtatshëm për lëkurë normale dhe të thatë. Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht, testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe merkur

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.