Formulim i cili hidraton ,ushqen lekuren dhe zbeh rrudhat.ky krem kombinon oksigjenin biomimetik me rihidratimin fale acidit hialuronik.Gjithashtu permban gjalp shea, vitamina C,E,B5,B6) me efekt antioksidant.

PERDORIMI.

Aplikojeni mengjes dhe darke te vetme ose pas serumit .

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.