PERDORIMI:

  1. Mund të perdoret çdo ditë si trajtim intensiv - aplikojeni balsamin në fytyrë në mëngjes dhe/ose në darkë, vetëm ose pas serumit hidratues.
  2. Si maskë (2 deri në 3 herë në javë): Aplikoni një shtresë të hollë te produktit duke e lënë të veprojë për 5 minuta. Masazhojeni me delikatesë tepricën deri në përthithje të plotë.
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.