KREMI  eshte i pasur me  5 viatmina (vitamin A,C,E ,B,B6) DHE 6 minerale (kalcium,magnes,baker,zink,mangan,kalium),me anen e te cilave arrin te ushqej lekuren,largoj shenjat e lodhjes dhe zbeh rrudhat.

PERDORIMI:

Aplikohet ne mengjes edhe ne dark ne lekure te paster ,perpara kremit hidratues.

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.