• -10%
    LRP - HYDRAPHASE INTENSE LEGERE La Roche-Posay - 1

 Krem hidratues për lëkurë sensitive normale-mikse.

 Formulë e pasur me fragmente të Acidit Hialuronik për një veprim të dyfishtë :

  • Furnizon lëkurën menjëherë me ujë.
  • Ruan nyjet qelizore për të përforcuar tërheqjen e lëkurës dhe hidratimin e gjatë në kohe

PЁRDORIMI:

Aplikojeni cdo mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte. Përshtatur për lëkurë sensitive.

3337872412257
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.