Krem hidratues i pershtatshem per lëkurë të thatë në shumë të thatë dhe sensitive. Një formulë e clia hidraton dhe zbut.

Perdoret per femra dhe meshkuj.

PЁRDORIM:

Aplikojeni cdo mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte. Përshtatur për  lëkurë sensitive.

3337872412264
1 Artikulli

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.